Oli Center Marketcilik ve Şubeleri

rn rn rn rn
rn
rn rnrn

oli center\r\nOliCenter Marketleri 17 adet şubesi ile Gaziantepte hizmet vermektedir.\r\nOli Center Marketlerin Şubeleri Adres Telefon ve Email adresleri ile birlikte aşağıda yer almaktadır.\r\n\r\nOli Degirmiçem Şubesi\r\nAdres :Gazi Muhtarpaşa Blv.No:15 Gaziantep\r\nTelefon : 0342 215 00 68\r\nFaks : 0342 215 00 71\r\nE-Mail : Olidegirmicem@Hotmail..Com.Tr\r\n\r\nOli Binevler  Şubesi\r\nAdres :Üniversite Blv. No:154 Gaziantep\r\nTelefon : 0342 339 07 07\r\nFaks : 0342 339 57 39\r\nE-Mail : Olibinevler@Hotmail.Com.Tr\r\n\r\nOli Bahçelievler  Şubesi\r\nAdres :Bahçelievler Mah. İnönü Cad. No.33/B\r\nTelefon : 0342 220 15 35\r\nFaks : 0342 220 15 35\r\nE-Mail : Olibahcelievler@Hotmail.Com.Tr\r\n\r\nOli Cebesoy  Şubesi\r\nAdres :Budak Mah. Alifuat Cebesoy Cad.No:44\r\nTelefon : 0342 324 28 00\r\nFaks : 0342 324 16 06\r\nE-Mail : Olicebesoy@Hotmail.Com.Tr\r\n\r\nOli Güvenevler  Şubesi\r\nAdres :Güvenevler Mah.38 Nolu Cad.Uzay Çatılı Pazar Yeri\r\nTelefon : 0342 321 40 03\r\nFaks : 0342 321 03 76\r\nE-Mail : Oligüvenevler@Hotmail.Com.Tr\r\n\r\nOli Emek  Şubesi Şubesi\r\nAdres :Emek Mah.Milli Egemenlik Blv.No:18\r\nTelefon : 0342 321 80 57\r\nFaks : 0342 321 80 57\r\nE-Mail : Oliemek@Hotmail.Com.Tr\r\n\r\nOli Karataş  Şubesi\r\nAdres :Güneykent Mah.400 Nolu Cad. Ugur Center Altı No:1\r\nTelefon : 0342 371 46 90\r\nFaks : 0342 371 47 07\r\nE-Mail : Yenikaratas@Hotmail.Com.Tr\r\n\r\nOli İbrahimli  Şubesi\r\nAdres :Batıkent Mah.13 Nolu Cad.Begonya Sitesi\r\nTelefon : 0342 341 23 37\r\nFaks : 0342 341 23 44\r\nE-Mail : Oliibrahimli@Hotmail.Com.Tr\r\n\r\nOli Üniversite  Şubesi\r\nAdres :Güneykent Mah.216 Nolu Cad. No:22\r\nTelefon : 0342 361 03 96\r\nFaks : 0342 361 03 97\r\nE-Mail : Oliuniversite@Hotmail.Com.Tr\r\n\r\nOli Cumhuriyet Şubesi\r\nAdres :Konak Mah.Yavuz Sultan Selim Cad.No:50\r\nTelefon : (0342) 3361701\r\nFaks : (0342) 3361701\r\nE-Mail : Olicumhuriyet@Hotmail.Com.Tr\r\n\r\nOli Duisburg Şubesi\r\nAdres :Güvenevler Mah.Duisburg Blv.Yağmur Sit.\r\nTelefon : 0342 321 52 90\r\nFaks : 0342 321 52 90\r\nE-Mail : Oliduisburg@Hotmail.Com.Tr\r\n\r\nOli Toki Şubesi\r\nAdres :Karataş Mah.2.Bölge 385 Nolu Cad.Divan İş Mrk.\r\nTelefon : 0342 371 71 81\r\nFaks : 0342 371 71 81\r\nE-Mail : Olitokii@Hotmail.Com.Tr\r\n\r\nOli Millieğemenlik Şubesi\r\nAdres :Milli Egemenlik Blv.Gazi Mah.Ölçal Apt.Altı No:55\r\nTelefon : 0342 322 10 16\r\nFaks : 0342 322 10 16\r\nE-Mail : Olimilliegemenlik@Hotmail.Com.Tr\r\n\r\nOli Batıkent Şubesi\r\nAdres :Batıkent Mah.Hasan Celal Güzel Cad.1050 Sok.No:2\r\nTelefon : 0342 341 18 98\r\nFaks : 0342 341 18 98\r\nE-Mail : Olibatikent@Hotmail.Com.Tr\r\n\r\nOli Fevziçakmak Şubesi\r\nAdres :Değirmiçem Mah.Fevzi Çakmak Blv.No:82i\r\nTelefon : 0342 321 70 66\r\nFaks : 0342 321 70 66\r\nE-Mail : Olifevzicakmak@Hotmail.Com.Tr\r\n\r\nOli Beşyüzevler Şubesi\r\nAdres :Beşyüzevler Mah.\r\nTelefon : 0342 360 20 41\r\nFaks : 0342 360 20 41\r\nE-Mail : Olibesyuzevler@Hotmail.Com.Tr\r\n\r\nOli Sarıgüllük Şubesi\r\nAdres :Sarıgüllük Mah.. Fevzi Çakmak Bulvarı No:27\r\nTelefon : 0342 335 53 55\r\nFaks : 0342 335 53 56\r\nE-Mail : Olisarigılluk@Hotmail.Com.Tr

rn
rnrnrn
rn
rnrnrn
Bu Konu İle İlgili Arama Yapabilirsiniz
rnrn

Tags:

 gaziantep oli center şubeleri ,oli center ,
Bu yazı Türkiye' den kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir