Ebru Gündeş’ in Kızı Alara Bebek Tıpkı Annesine BenziyorEBRU GÜNDEŞ HAMİLE ALARA BEBEK Ebru Gündeş ile Reza Zarrab’ın kızı Alara bu sabah dünyaya geldi.

Ebru Gündeş bu sabah 09:45’de Özel bir hastanede sezaryenle bir kız bebek dünyaya getirdi. 3 kilo 200 gram ağırlığında ve 49 santimetre boyunda dünyaya gelen Alara bebeğin doğumuna eşi Reza Zarrab da katıldı. Fotoğrafları henüz medyada paylaşılmadı.

Gündeş sayfasına yazdığı şu mesajla müjdeli haberi takipçileriyle paylaştı; “Bu mesajı okuduğunuza göre kızım Alara sağlıkla dünyaya gelmiş demektir. Mutluluğumu ve heyecanımı paylaşan herkese sonsuz teşekkürler.”

Ebru Gündeş’in doğumunu gerçekleştiren doktoru Banu Gönenç yaptığı açıklamada Alara bebeğin annesi Gündeş’e benzediğini söyledi.
VE Resimleri henüz yayınlanmadı.
Bu Konu İle İlgili Arama Yapabilirsiniz

Tags:

 ebru gündeşin kızının resmi ,ebru gündeşin kızının resimleri ,ebru gündeşin kizinin fotograflari ,ebru gnde in bebei ,ebru gündeş kızının resmi ,ebru gündes ve bebegi ,ebru gundes bebegi ,ebru gündes ve kizi ,ebru gündeş ve kızının fotoğrafları ,ebru gündeşin kızı ,
Bu yazı Türkiye' den kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir