2011 Eylül Dönemi İl İçi Atama Kurasında Hak Kazananlar (Trabzon İçin)

rn rn rn rn
rn
rn rnrn

Trabzon İlinde Sağlık Kurum ve Kuruluşlarında görev yapan sağlık personeli için, Eylül 2011 dönemi il içi atama sonuçları açıklanmıştır.\r\n\r\n2011 Eylül Dönemi İl İçi Atama Kurasında Hak Kazananlar (Trabzon İçin)\r\n\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

\r\n

2011 EYLÜL DÖNEMİ İL İÇİ ATAMA KURASINDA ATANMAYA HAK KAZANANLAR
SIRA ADI SOYADI UNVANI GÖREV YERİ ATANMAYA HAK KAZANDIĞI BİRİM
1 Şaduman BOZ Hemşire Ahi Evren G.K.veD.C.E.A.H. Akçaabat Haçkalı Baba D.H.
2 Ayşe ÇİFT Hemşire Numune E.A.H. Akçaabat Haçkalı Baba D.H.
3 Fatma KÜÇÜK Hemşire Numune E.A.H. Ahi Evren G.K.veD.C.E.A.H.
4 Fatma ALTUNOK Hemşire Of D.H. Sürmene D.H.
5 Nilgün ÖZDEMİR Hemşire Numune E.A.H. Akçaabat Haçkalı Baba D.H.
6 Elmas YAZICI Hemşire Fatih D.H. Akçaabat Haçkalı Baba D.H.
7 Güldeniz GÖROĞLU Hemşire Numune E.A.H. Akçaabat Haçkalı Baba D.H.
8 Tülay Semiha GAZİOĞLU Hemşire Numune E.A.H. Ahi Evren G.K.veD.C.E.A.H.
9 Dilek Yılmaz SÜRÜL Hemşire Düzköy İ.H. Numune E.A.H.
10 Zeynep AKKOYUN Hemşire Numune E.A.H. Vakfıkebir D.H.
11 Şenay GÜNEY Hemşire Of D.H. Sürmene D.H.
12 Mehtap ŞAHİN Hemşire Ataköy Ruh ve Sinir Hast.H. Numune E.A.H.
13 Şükrüye ÖZCAN Hemşire Ataköy Ruh ve Sinir Hast.H. Numune E.A.H.
14 Elif ÖZBAY Hemşire Ataköy Ruh ve Sinir Hast.H. Numune E.A.H.
15 Hülya KIRCI Hemşire Ataköy Ruh ve Sinir Hast.H. Numune E.A.H.
16 Fatma SAĞLAM Hemşire Şalpazarı İ.H. Vakfıkebir D.H.
17 Zehra ÇOLAK Hemşire Şalpazarı İ.H. Düzköy İ.H.
18 Zekiye KAVAZ Hemşire Düzköy İ.H. Araklı D.H.
19 Mehtap SAKA Hemşire Of D.H. Araklı D.H.
20 Meral KARAKAYA Hemşire Araklı TSM Araklı D.H.
21 Meryem AYDIN Hemşire Araklı D.H. Düzköy İ.H.
22 İlknur ALEMDAR Hemşire Of D.H. Maçka D.H. (Personel DSS Kadrosunda olduğundan; Saymanlık bütçesinin uygun olması halinde tayini yapılabilecektir.)
23 Nalan BAYRAKTAROĞLU EYÜBOĞLU Hemşire Numune E.A.H. Maçka D.H. (Personel DSS Kadrosunda olduğundan; Saymanlık bütçesinin uygun olması halinde tayini yapılabilecektir.)
24 Emine BOSTAN Hemşire Numune E.A.H. Şalpazarı İ.H.  (Personel DSS Kadrosunda olduğundan; Saymanlık bütçesinin uygun olması halinde tayini yapılabilecektir.)
25 Yeliz ATEŞ Hemşire Şalpazarı İ.H. Sürmene D.H.
26 Leyla HACIOĞLU Hemşire Köprübaşı İ.H. Araklı Bayram Halil D.H.
27 Mehtap KAYA Diyetisyen Sağ.Müd.Eğ.İş.Şub.Müd. Ahi Evren G.K.veD.C.E.A.H.
28 Simge ERDOĞAN Diyetisyen Of D.H. Fatih D.H.
29 Adil AĞAOĞLU Top.Sağ.Tek. Of D.H. Sürmene D.H.
30 Fazlı KANGAL Top.Sağ.Tek. Köprübaşı İ.H. Araklı D.H.
31 Mustafa KARAL Top.Sağ.Tek. Numune E.A.H. Akçaabat Haçkalı Baba D.H.
32 Yusuf KAYA Top.Sağ.Tek. Sağlık Müdürlüğü Akçaabat Haçkalı Baba D.H.
33 Orhan ÖZER Top.Sağ.Tek. Çarşıbaşı TSM Of D.H.
34 Ömer BIYIKOĞLU Top.Sağ.Tek. OF T.S.M. Of D.H.
35 Salih AKBULUT Top.Sağ.Tek. Çaykara İ.H. Maçka D.H.
36 Murat KOCA Top.Sağ.Tek. Köprübaşı İ.H. Araklı D.H.
37 Özlem ZIVALI Ebe Şalpazarı İ.H. Vakfıkebir D.H.
38 Gülizar VARDAR Ebe Şalpazarı Şehit Er H.K.Sağ.Evi Vakfıkebir D.H.
39 Fatma ÖZGÜL Ebe Düzköy Gergendağı S.E. Araklı D.H.
40 Sibel TOPSAKAL Ebe Şalpazarı Doğancı S.E. Araklı D.H.
41 Selda ÖZTÜRK ALKAN Ebe Şalpazarı Gökçeköy S.E. Şalpazarı İ.H.
42 Hava ATİLLA Ebe Düzköy İ.H. Araklı D.H.
43 Hacer ATALAY SAÇIKAY Ebe Köprübaşı İ.H. Araklı D.H.
44 Ayşe Dilşad ALKAN Ebe Araklı TSM Düzköy İ.H.
45 Elif ŞENTÜRK UĞURLU Ebe Çaykara İ.H. Araklı D.H.
46 Yeşim KÜÇÜKOSMAN Ebe Şalpazarı TSM/Düzköy S.E. Şalpazarı İ.H.
47 Emine İMAMOĞLU Röntgen Tek. Fatih D.H. Akçaabat Haçkalı Baba D.H.
48 Mustafa YILMAZ Röntgen Tek. Arsin TSM Numune E.A.H.
49 Zafer ÇOLAK Lab.Tek. Köprübaşı İ.H. Sürmene D.H.
50 Pınar KÜÇÜK Lab.Tek. Çaykara İ.H. Araklı D.H.
51 Hakan ALEMDAĞ Lab.Tek. Köprübaşı İ.H. Sürmene D.H.
52 Arzu ÖZTÜRK SERT Lab.Tek. Tonya T.S.M. Maçka D.H.
53 Enis ÖKSÜZ Lab.Tek. Hayrat T.S.M. Of D.H.
54 M.Bahattin ERGÜL Biyolog Kadın Doğum ve Çocuk Hast.H. Numune E.A.H.
55 Hüseyin YAMAK Tıbbi Sek. Şalpazarı İ.H. Akçaabat Haçkalı Baba D.H.
56 Muteber YILMAZ Anes.Tek. Numune E.A.H. Akçaabat Haçkalı Baba D.H.
57 Nuray KARADENİZ Anes.Tek. Numune E.A.H. Fatih D.H.
58 Netice SIRTKAYA BAKKALOĞLU Anes.Tek. Of D.H. Numune E.A.H.
rn
rnrnrn
rn
rnrnrn
Bu Konu İle İlgili Arama Yapabilirsiniz
rnrn
Bu yazı Türkiye' den kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir